PradžiaDaciaDACIA Lengvieji DACIA automobiliai

Dokker Van

Bendras automobilių DACIA bruožas – patikimumas ir patvarumas. Furgonas DOKKER buvo išbandytas pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis ir įrodė savo patvarumą. Jis, kaip ir kiti DACIA modeliai, gali pasigirti vartotojų pripažinimą pelniusiais techniniais kompanijos RENAULT laimėjimais, kurie yra patikimumo ir aukštos kokybės garantija. DOKKER suteikti 3 metų (arba iki 100 000 km) garantiją.
Iki 750 kg* siekiantis krovumas ir 3,3–3,9 m3 talpos bei 1,9–3,11 m ilgio kraunamoji dalis garantuoja optimalų patogumą. Furgonai DOKKER skirti įmonėms ir savarankiškai dirbantiems asmenims, ieškantiems praktiško automobilio. Jie patikimi ir ilgaamžiai, be to, turi talpią kraunamąją dalį, kurioje be vargo telpa visa reikalinga įranga ir medžiagos.

*varianto Confort krovumas 750 kg, varianto Base – 600 kg
Išėmus keleivio sėdynę Dacia Easy Seat* automobilio kraunamoji dalis pailgėja iki 3,11 m, taigi galima gabenti beveik viską. Furgonai DOKKER ne tik talpūs ir galingi, bet ir turi daug funkcionalios įrangos, dėl kurios jais naudotis lengva ir patogu. Dėl daugybės įvairiems poreikiams pritaikytų dėtuvių galima optimaliai išnaudoti automobilio erdvę. Prietaisų skyde įtaisyta didelė dėtuvė leidžia visus būtinus reikmenis turėti po ranka, joje galima pasidėti A4 formato dokumentus arba nešiojamąjį kompiuterį. Daiktus patogu laikyti ir palubėje įtaisytoje lentynoje (varianteConfort). Dėl plačiausių tarp šios klasės automobilių slankiųjų šoninių durų (703 mm) ir dvivėrių užpakalinių durų visada lengva patekti į kraunamąją dalį, net tada, kai aplink automobilį nedaug laisvos vietos.

*pasirenkama įranga, priklausomai nuo variant
Furgonai DOKKER pasižymi ne tik universalumu ir išskirtiniu talpumu, bet ir ypač patrauklia išvaizda. Nepaisant nemažų matmenų (4,36 m ilgio), akį traukia harmoningos kėbulo linijos, bylojančios apie šių automobilių tvirtumą ir veržlumą. Didelė prošvaisa ir gerai apsaugoti žibintai užtikrina furgonų DOKKER ilgaamžiškumą.
Automobiliai DACIA DOKKER turi naują unikalią multimedijos sistemą Media Nav*, kurią sudaro radijas**, laisvų rankų įranga Bluetooth®, jungtis USB, nešiojamųjų grotuvų jungtis, palydovinė navigacijos įranga su 7 colių (18 cm) įstrižainės jutikliniu ekranu ir prie vairo įtaisytas nuotolinis valdymo pultelis. Ši ypač patogi įranga siūloma už itin patrauklią kainą. Galima ir kita multimedijos įrangaDacia Plug & Radio*, kurią sudaro radijas ir CD bei MP3 grotuvai su dideliu ekranu, jungtys USB bei Bluetooth® ir prie vairaračio įtaisytas nuotolinis valdymo pultelis.

Po automobilių DACIA DOKKER kėbulu slepiasi benzininiai arba dyzeliniai varikliai. Galima rinktis vieną iš dviejų – 75 arba 90 AG – dyzelinių dCi variklių, turinčių ženklą DACIA ECO2 ir sunaudojančių mažiau nei 4,5 l/100 km degalų bei išskiriančių tik 118 g/km CO2, arba benzininį 1,6, MPI, 85 AG variklį, kurį turi ir kiti DACIA modeliai.

*pasirenkama įranga priklausomai nuo varianto
**be CD grotuvo
***degalų sąnaudos ir CO2 emisija atitinka galiojančių direktyvų reikalavimus

Gali būti naudinga ...
Bandomasis važiavimas Atsisiųsti brošiūrą Susisiekite su mumis Registracija į servisą
Sekite Dacia
2018 Lautra
Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus