PradžiaDaciaDACIA Lengvieji DACIA automobiliai

Dokker

DOKKER yra pirmasis universalus kompanijos DACIA vienatūris. Šis ypač praktiškas ir patogus automobilis patenkins visus Jūsų poreikius, nes yra pritaikytas tiek keleiviams, tiek didelių matmenų bagažui vežti. Vienos arba dvejos plačios slankiosios šoninės durys užtikrina itin lengvą prieigą prie užpakalinių sėdynių, o funkcionali užpakalinė sėdynė 5 vietų automobilį prireikus leidžia lengvai paversti keturviečiu, triviečiu arba dviviečiu – bagažui skirtą dalį padidinti iki 3 m3 ir pailginti iki 157 cm. Dėl žemo bagažinės slenksčio ir asimetriškų dvivėrių užpakalinių durų krauti bagažą lengva ir patogu. Vienatūriai DOKKER išties universalūs, nes pasižymi tiek komerciniams automobiliams būdingu kraunamosios dalies talpumu, tiek keleivinių automobilių patogumu.

Vienatūriai DOKKER sukonstruoti taip, kad jais būtų lengva ir patogu naudotis kasdien, turi asimetriškas dvivėres užpakalines duris, žemą bagažinės slenkstį ir ypač plačias šonines duris. Juose taip pat įtaisyta daug dėtuvių – bendra jų talpa siekia 44 litrus. Priklausomai nuo varianto gali būti įtaisyta galinga greitai veikianti šildymo ir vėdinimo įranga, užtikrinanti optimalų keleivių komfortą. Bendras automobilių DACIA bruožas – patikimumas ir patvarumas. Vienatūris DOKKER buvo išbandytas pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis ir įrodė savo patvarumą. Jis, kaip ir kiti DACIA modeliai, gali pasigirti vartotojų pripažinimą pelniusiais techniniais kompanijos RENAULT laimėjimais, kurie yra patikimumo ir aukštos kokybės garantija. Tai leidžia gamintojui vienatūriams DOKKER suteikti 5 metų (arba iki 100 000 km) garantiją.

Vienatūriai DOKKER pasižymi ne tik universalumu ir išskirtiniu talpumu, bet ir ypač patrauklia išvaizda. Nepaisant nemažų matmenų (4,36 m ilgio), akį traukia harmoningos kėbulo linijos, bylojančios apie šių automobilių tvirtumą ir veržlumą. Didelė prošvaisa ir gerai apsaugoti žibintai užtikrina vienatūrių DOKKER ilgaamžiškumą, o stogo laikikliai, šonų apsaugos juostos ir rūko žibintai* daro jo išvaizdą dar išraiškingesnę.

Automobiliai DACIA DOKKER turi naują unikalią multimedijos sistemą Media Nav*, kurią sudaro radijas**, laisvų rankų įranga Bluetooth®, jungtis USB, nešiojamųjų grotuvų jungtis, palydovinė navigacijos įranga su 7 colių (18 cm) įstrižainės jutikliniu ekranu ir prie vairaračio įtaisytas nuotolinis valdymo pultelis. Ši ypač patogi įranga siūloma už itin patrauklią kainą. Galima ir kita multimedijos įranga Dacia Plug & Radio*, kurią sudaro radijas ir CD bei MP3 grotuvai su dideliu ekranu, jungtys USB beiBluetooth® ir prie vairaračio įtaisytas nuotolinis valdymo pultelis. Taip pat galima užsisakyti užpakalinius atstumo jutiklius.

Po automobilių DACIA DOKKER kėbulu slepiasi benzininiai arba dyzeliniai varikliai. Galima rinktis vieną iš dviejų – 75 arba 90 AG – dyzelinių dCi variklių, turinčių ženklą DACIA ECO2 ir sunaudojančių mažiau nei 4,5 l/100 km degalų bei išskiriančių tik 118 g/km CO2, arba benzininį 1,6, MPI, 85 AG variklį, kurį turi ir kiti DACIA modeliai.

*pasirenkama įranga priklausomai nuo varianto
**be CD grotuvo
***degalų sąnaudos ir CO2 emisija atitinka galiojančių direktyvų reikalavimu

Gali būti naudinga ...
Bandomasis važiavimas Atsisiųsti brošiūrą Susisiekite su mumis Registracija į servisą
Sekite Dacia
2018 Lautra
Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus