PradžiaDaciaDACIA Lengvieji DACIA automobiliai

Lodgy

Vienatūriai DACIA LODGY patenkins visus Jūsų poreikius. Norite daugiau vietos bagažui? Prašom! Antros eilės sėdynės atlošą galima lankstyti – nulenkti ⅓ arba ⅔*. Nulenkus visą atlošą ją taip pat galima pastatyti vertikaliai, kaip ir trečios eilės sėdynę. Tokiu būdu galite sumažinti sėdynių skaičių iki 2 – trečios eilės sėdynę galite palikti arba išimti. Automobiliuose DACIA LODGY vietos bagažui stulbinančiai daug – esant 7 sėdynėms kraunamosios dalies tūris sudaro 207 dm3, sumažinus sėdynių skaičių jį galima padidinti net iki 2617 dm3. Dėl žemo bagažinės slenksčio į ją lengviau krauti sunkius daiktus. Jums nebereikės rinktis vieno iš dviejų – erdvaus salono arba talpios bagažinės, įsigiję vienatūrį DACIA LODGY turėsite abu. Ir tai dar ne viskas! Šiame praktiškame automobilyje sumaniai įtaisyta daugybė dėtuvių, kurių bendras tūris sudaro net 30 litrų*, tarp jų – didelė ir lengvai pasiekiama viršutinėje prietaisų skydo dalyje įtaisyta dėtuvė.

Vos atvėrę automobilio DACIA LODGY duris pajusite, koks jis patogus. Erdviame jo salone, kuriame lengvai tilps visa šeima, gausu gerai apgalvotų kelionę palengvinančių dėtuvių ir įrangos. Vienatūris DACIA LODGY yra vienas erdviausių tarp šios klasės automobilių, nes visos 7 jo sėdynės* yra normalaus dydžio, o sėdint ant užpakalinės sėdynės ganėtinai daug vietos tiek kelių, tiek galvos aukštyje. Veiksminga vėdinimo ir šildymo sistema leidžia visame salone palaikyti norimą temperatūrą. Tiek vairuotojas, tiek keleiviai automobilyje DACIA LODGY jaučiasi taip pat patogiai kaip namie.

Vienatūriai DACIA LODGY pasižymi visomis pagrindinėmis automobiliams DACIA būdingomis savybėmis: funkcionalumu, patvarumu ir patikimumu. Keturios oro pagalvės (vairuotojo, priekyje sėdinčio keleivio ir priekinės šoninės), ABS su pagalbine staigaus stabdymo sistema, elektroninė stabilumo palaikymo sistema (ESP)*, greičio ribotuvas*, užpakaliniai atstumo jutikliai*, įranga Isofixvaikų saugos kėdutei tvirtinti prie trijų antros eilės sėdynių ir 5 metų arba 100 000 km garantija – nieko nepamiršta, pasirūpinta visų DACIA LODGY keleivių saugumu.

Automobiliai DACIA LODGY turi naują unikalią multimedijos sistemą Media Nav*, kurią sudaro radijas**, laisvų rankų įrangaBluetooth®, jungtis USB, nešiojamųjų grotuvų jungtis, palydovinė navigacijos įranga su 7 colių (18 cm) įstrižainės jutikliniu ekranu ir prie vairaračio įtaisytas nuotolinis valdymo pultelis. Ši ypač patogi įranga siūloma už itin patrauklią kainą. Galima ir kita multimedijos įranga Dacia Plug & Radio*, kurią sudaro radijas ir CD bei MP3 grotuvai su dideliu ekranu, jungtys USB beiBluetooth® ir prie vairaračio įtaisytas nuotolinis valdymo pultelis.
Po automobilių DACIA LODGY kėbulu slepiasi benzininiai arba dyzeliniai varikliai. Galima rinktis vieną iš dviejų – 90 arba 110 AG – dyzelinių dCi variklių, turinčių ženklą DACIA ECO2 ir sunaudojančių mažiau nei 5 l/100 km degalų bei išskiriančių į aplinką nedaug CO2 (1,5, dCi, 90 AG variklis išskiria tik 118 g/km)***. Be kitų, taip pat siūlomas naujas turbininį kompresorių bei tiesioginio degalų įpurškimo sistemą turintis benzininis 115 AG, TCe variklis****, kuriame, kaip ir modeliuose MEGANE bei SCENIC, įdiegtos pačios moderniausios kompanijos RENAULT technologijos.

*priklausomai nuo varianto
**be CD grotuvo
***degalų sąnaudos ir CO2 emisija atitinka galiojančių direktyvų reikalavimus
****bus vėliau

Gali būti naudinga ...
Bandomasis važiavimas Atsisiųsti brošiūrą Susisiekite su mumis Registracija į servisą
Sekite Dacia
2018 Lautra
Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus