PradžiaDaciaDACIA Lengvieji DACIA automobiliai

Logan MCV

Naujasis DACIA LOGAN MCV – automobilis, siūlantis penkias normalaus dydžio vietas ir vieną erdviausių savo klasėje – net 573 l – bagažinę. Dėl tokių įspūdingų matmenų automobilis LOGAN MCV vertas universaliausio automobilio vardo. Praktiška ir funkcionali užpakalinė sėdynė su lankstomu ir dalimis 1/3 - 2/3 skaidomu atlošu prireikus leis dar labiau padidinti bagažinės tūrį – tiek, kiek Jums reikės. Dėl žemo bagažinės slenksčio pakrauti į ją daiktus dabar dar lengviau. Naujasis DACIA LOGAN MCV– universalus automobilis už išties prieinamą kainą.

Naujojo DACIA LOGAN MCV universalumas ir rekordinis talpumas puikia dera su patraukliu jo išorės stiliumi. Išraiškingos kėbulo linijos, atspindinčios naująją DACIAmodelių dizaino tendenciją, pabrėžia solidžias ir veržlias naujojo DACIA LOGAN MCV formas.
Naujas salonas tapo patrauklesnis. Naujojo DACIA LOGAN MCV prietaisų skydas gali būti dvispalvis arba tamsios grafito spalvos (priklausomai nuo varianto). Prietaisų skalės ir indikatoriai šiuolaikiški, su chromo spalvos apvadais, juos puikiai papildo funkcionalūs naujos kartos jungikliai.

Chromuoti ortakių bei ant vairaračio esančio gamintojo logotipo apvadai ir pavarų svirties dangtelis (priklausomai nuo varianto). Centrinį valdymo skydą pagyvina dekoratyvinis apvadas (priklausomai nuo varianto), derantis prie durų uždarymo rankenų ir dekoratyvinius vairaračio detalių

DACIA - patikimas automobilis, atitinkantis Jūsų lūkesčius. Visai kaip automobiliai RENAULT, automobiliai DACIA yra bandomi pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis. Be standartinių bandymų stenduose, RENAULTautomobilių gamintojų grupė išbando savo automobilius ypatingai sudėtingomis eksploatavimo sąlygomis. Ypač daug dėmesio skiriama tikrinant tinkamą automobilių susidėvėjimą. Pradžioje DACIA modeliai buvo kuriami ketinant pardavinėti juos visame pasaulyje, ypač besivystančiose šalyse. Todėl jie privalėjo atitikti griežčiausius techninius reikalavimus, kuriuose buvo atsižvelgta į įvairiausią kelių, kuriems šie automobiliai skirti, kokybę

Gali būti naudinga ...
Bandomasis važiavimas Atsisiųsti brošiūrą Susisiekite su mumis Registracija į servisą
Sekite Dacia
2018 Lautra
Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus