PradžiaDaciaDACIA Lengvieji DACIA automobiliai

Sandero

Naujieji DACIA modeliai, kaip ir ankstesnieji bendrovės DACIA gaminami modeliai, išsiskiria neprilygstamu kainos, erdvumo ir nedidelių eksploatacijos išlaidų santykiu. Kaip jau įprasta, DACIA už mažesnę kainą suteikia daugiau: šio modelio vidaus ir išorės matmenys atitinka aukščiausios klasės kompaktiniams automobiliams keliamus reikalavimus. Užpakalinėje naujojo DACIA SANDERO, kurio plotis sėdynių atkalčių aukštyje yra 1436 mm, dalyje galima patogiai susodinti 3 suaugusius keleivius arba sutalpinti 3 vaikiškas automobilines kėdutes (dvi iš jų galima tvirtinti naudojant „ISOFIX“ sistemą). Turint omeny kainą ir nedidelius DACIA SANDERO matmenis, bagažinės talpa viršija bet kokio panašios klasės automobilio bagažinės talpą. Automobilis yra patogus, jo vidaus konfigūraciją galima keisti įvairiausiais būdais, nes užpakalinė jo sėdynė turi skaidomą ir dalimis - 1/3 ar 2/3 lankstomą atlošą. Siekiant įrengti kuo daugiau dėtuvių, automobilio vidus buvo suprojektuotas iš naujo. Viršutinėje centrinėje prietaisų skydo dalyje įrengta atviroji dėtuvė. Į priekinėse duryse įrengtas daiktines galima įsidėti 1,5 l talpos butelį.


Be jokios abejonės, DACIA automobiliai patenkina klientų lūkesčius. Kaip ir RENAULT modeliai, DACIA modeliai bandomi ne tik gamykliniuose bandymų stenduose, tačiau ir pačiomis sunkiausiomis eismo sąlygomis. Iš pat pradžių DACIA automobilių modeliai buvo projektuojami numatant juos pardavinėti viso pasaulio rinkose, o pirmiausia - Rytų rinkose, tad, atsižvelgiant į kitokios kokybės kelius, kuriais būtų tekę važinėti šiems automobiliams, jie turėjo atitikti griežtesnius techninius reikalavimus.

Naujajam DACIA SANDERO būdingos visos išskirtinės DACIA ypatybės. Vidaus dizainas pabrėžia ypatingą automobilio patikimumą. Naujojo SANDERO stilius byloja apie kokybę ir galią. Kompaktiška stilinga priekinė dalis suprojektuota taip, kad jos viduryje derėtų radiatoriaus groteles puošiantis Dacia ženklas. Platūs priekiniai žibintai ir radiatoriaus grotelės suteikia automobilio priekiui išraiškingumo. Žvelgiant iš šono, idealios kėbulo ir langų proporcijos sukuria veržlumo įspūdį, kurį dar labiau sustiprina ryškios ratų arkos ir skulptūriškos šonų linijos

Naujas, patrauklesnis automobilio salono dizainas. Naujajame DACIA SANDERO įtaisytas naujoviškas prietaisų skydas. Jis gali būti tamsiai pilkos spalvos arba dvispalvis, priklausomai nuo versijos, su chromo apvadais aptaisytomis* skalėmis ir daugiafunkciais naujos kartos jungikliais. Ortakių apvadai, gamintojo logotipas vairaratyje ir pavarų perjungimo svirties dangtelis matinio chromo spalvos*. Centrinis valdymo skydas apvestas spalvotu apvadu, kurio spalva priderinta prie durų rankenėlių ir vairaračio apdailos elemento Į centrinį valdymo skydą integruota garso sistema „Dacia Plug&Radio“* arba multimedijos įranga „Dacia Plug&Radio“*. Salone panaudotos vairios modernios medžiagos užtikrina aukštą apdailos kokybę.

* priklausomai nuo versijo

Gali būti naudinga ...
Bandomasis važiavimas Atsisiųsti brošiūrą Susisiekite su mumis Registracija į servisą
Sekite Dacia
2018 Lautra
Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus