PradžiaRenaultRenault lengvieji automobiliai

Renault TALISMAN GRANDTOUR

„Renault TALISMAN“

Išskirtinis komforto ir vairavimo malonumo derinys

 

 

Viešai pristačiusi TALISMAN išorės dizainą, saloną ir gamybos kokybę, „Renault“ kviečia įvertinti unikalią vairavimo patirtį ir keliavimo komfortą, kurį siūlo šis naujasis modelis.

 

„Renault TALISMAN“ suteikia:

-       Įspūdingą vairavimo malonumą, pasiekiamą dėl MULTI-SENSE technologijos, prisitaikančios prie vairuotojo nuotaikos. TALISMAN yra vienintelis D segmento sedanas su 4CONTROL visų vairuojamųjų ratų sistema ir su elektronikos reguliuojamais amortizatoriais, suteikiančiais išskirtines valdymo savybes, manevringumą ir komfortą.

-       Benzininių ir dyzelinių variklių pasirinkimą, užtikrinantį vairavimo malonumą ir efektyvumą,vos 3,6 l/100 km siekiančias degalų sąnaudas ir tik 95 g/km anglies dvideginio emisiją.

-       Erdvų, komfortabilų saloną ir 608 dm3 (VDA) talpos bagažinę, suderintus su dailiomis kėbulo linijomis.

-       Patogias priekines sėdynes su skrupulingai išbaigta apdaila ir ilgiausiu klasėje funkcijų sąrašu (įskaitant masažą, šildymą ir vėdinimą).

-       Vairuotojų kasdienybę pagerinančias technologijas: R-LINK 2 su belaidėmis sąsajomis ir 8,7 colio įstrižainės jutikliniu ekranu, „BOSE® Surround“ garso aparatūrą, spalvotą ekraną akių lygyje, 7 colių įstrižainės ekrane rodomą skaitmeninį prietaisų skydelį ir plačią vairuotojo pagalbinių sistemų gamą, kurioje yra ir automatinė automobilio statymo sistema.

 

Visos šios naujovės ir unikali vairavimo patirtis TALISMAN suteikia tokį pat žavesį, kaip ir jo elegantiškas stilius.

Gali būti naudinga ...
Bandomasis važiavimas Atsisiųsti brošiūrą Susisiekite su mumis Registracija į servisą
Sekite Lautra
2018 Lautra
Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus