PradžiaRenaultRenault lengvieji automobiliai

Renault CLIO

Įžanga

-  Įkvėpimo semdamasis iš koncepcinio „Renault DeZir“ automobilio, ketvirtosios kartos CLIO tapo pirmuoju automobiliu, 2012 metais atskleidusiu naująjį markės stilių.

-  Dėl LED žibintų šviesų formos, dizaino bruožų, kokybę ir rūpestingą dėmesį detalėms spinduliuojančios salono atmosferos naujasis „Renault CLIO“ yra patrauklesnis, nei kada nors anksčiau.

-  Pripažintas dėl dinaminių savybių, naujasis CLIO puikiai jaučiasi tiek mieste, tiek užmiestyje. Dabar jis siūlomas su važinėjimo mieste stresą mažinančia „Easy Park Assist“ sistema.

-  Priklausomai nuo versijos naujasis CLIO siūlomas su trimis multimedijos sistemų versijomis, apimančiomis išmanią sistemą „R&Go“® ir naujausios kartos R-LINK sistemą.

-  Pasiūlius „1.5 dCi 110“ variklį ir „TCe 120“ variklį suderinus su 6 laipsnių mechanine transmisija, naujojo CLIO pavaros sistemų gama dabar yra viena didžiausių rinkoje.

-  Siūlomas su hečbeko ir universalo kėbulais, trimis įrangos lygiais ir INITIALE PARIS versija, net neminint daugybės asmeninimo galimybių, naujasis CLIO buvo sukurtas pelnyti vis daugiau klientų pripažinimą.

-  Naujasis CLIO R.S. turi visus naujojo CLIO privalumus ir juos papildo „Renault Sport“ žiniomis bei patirtimi.

-  2015 metais pasaulyje pardavus per 400 000 automobilių, Europos rinkoje CLIO yra savo klasės viršūnėje* ir vienas geriausiai parduodamų šio segmento automobilių visame pasaulyje.

-  Siekiant suspėti su sėkmės tempu, nuo 2017 metų vasario naujasis CLIO bus pradėtas gaminti Slovėnijoje, Novo Meste esančioje gamykloje. Kartu su Bursos gamykla Turkijoje, Flinso ir Djepo gamyklomis Prancūzijoje, tai bus ketvirtoji gamykla, kurioje gaminami CLIO automobiliai.

-  Nuo gamybos pradžios 1990 metais pardavus daugiau nei 13 milijonų vienetų, CLIO yra visų laikų geriausiai perkamas prancūziškas automobilis. 

Gali būti naudinga ...
Bandomasis važiavimas Atsisiųsti brošiūrą Susisiekite su mumis Registracija į servisą
Sekite Lautra
2018 Lautra
Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus
Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus