PradžiaRenaultRenault lengvieji automobiliai

Renault GRAND SCENIC

NAUJIEJI „SCENIC“ IR  „GRAND SCENIC“  „Renault“ iš naujo atranda kompaktinė vienatūrį – tokį pat visapusišką kaip visada ir dar labiau geidžiamą! 
Praėjus dvidešimčiai metu po to, kai buvo sukurtas pirmasis pasaulyje kompaktinis vienatūris – „Scénic“, pelnęs Europos „Metu automobilio 1997“ titulą ir iki šių dienų parduotas beveik penkių milijonų automobilių tiražu, „Renault“, kurdama ketvirtosios kartos modelį, iš pagrindų peržiūrėjo savo pasiūlymus šiame segmente.  
2016 metų kovo mėnesi vykusioje Tarptautinėje Ženevos automobiliu parodoje pristačius trumpąja versiją, o po dviejų mėnesių parodžius ir ilgąją versiją, naujojo SCENIC dizainas yra radikaliai naujas ir viliojantis, palyginti su ankstesniais modeliais.  
Tačiau naujasis SCENIC išsaugo visas savybes, sukūrusias jo pirmtakų sėkmę. Tai – universalumas, erdvumas,  naudojimosi patogumas ir keliones malonumas.  Vienatūrių segmente naujasis SCENIC išsiskiria kaip taisykles keičiantis žaidėjas: jis yra neabejotinai patrauklus, praktiškas, taupus, technologiškai pažangus ir tenkinantis šeimos poreikius:  
• Patrauklus dėl gracingo, tačiau kartu ir galingo silueto, akį traukiančios dviejų atspalvių schemos ir didelių,  20 colių dydžio ratlankių, kurie pirma kartą šiame segmente bus įtraukti į standartinės įrangos sąrašą;
• Praktiškas dėl didžiausios klasėje dėtuvių talpos ir bagažines erdves;
• Taupus dėl plačios varikliu gamos, kurią sudaro šeši dyzelinu ir du benzinu varomi agregatai, dyzeliniu  varikliu gamoje siūlant „Renault“ naująją „Hybrid Assist“ technologiją;  
• Technologiškai pažangus dėl daugybės pagalbinių vairavimo sistemų ir kitos įrangos, tokios kaip aktyvi  avarinio stabdymo sistema (AEBS) su pėsčiųjų aptikimo funkcija, kuri bus siūloma kaip bazinė įranga. 

Tiek trumpoji, tiek ilgoji ketvirtosios kartos SCENIC versija yra skirta pelnyti lojalių klientų, važinėjusių su ankstesniųjų trijų kartu modeliais, dėmesį. Tačiau jo veržlus dizainas ir dinaminės savybės sudomins ir naujus klientus. 

Naujasis SCENIC yra skiriamas tiek individualiems pirkėjams, tiek įmonėms, ieškančioms konkurencingų eksploatacijos kaštų.
Gali būti naudinga ...
Bandomasis važiavimas Atsisiųsti brošiūrą Susisiekite su mumis Registracija į servisą
Sekite Lautra
2018 Lautra
Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus