Privatumo politika

UAB „LAUTRA MOTORS“ internetinės svetainės „www.lautra.lt“ privatumo politika

Mes gerbiame Jūsų teisę į privatumą ir siekiame užtikrinti mums teikiamos informacijos apie Jus konfidencialumą.

Siekdami pasinaudoti mūsų teikiamomis paslaugomis, turite iš pradžių užsiregistruoti mūsų internetinėje svetainėje užpildę atitinkamą formą ir pateikę mums tik būtiniausius šiai paslaugai suteikti Jūsų asmens duomenis.

Jei naudojatės mūsų interneto svetainėje teikiamomis mūsų paslaugomis arba pateikiate mums bet kokius savo duomenis, tuo pačiu išreiškiate savo sutikimą tuos duomenis panaudoti šioje politikoje nustatyta tvarka. Jei nepageidaujate, kad Jūsų asmens duomenys būtų panaudoti nurodytu būdu, prašome mums jų neteikti.

Jūsų duomenis, kuriuos surenkame savo interneto svetainėje valdo ir tvarko UAB „Lautra Motors“, kurios registruota buveinė yra J. Kubiliaus g. 23, Vilnius LT-09108, Lietuvos Respublika, juridinio asmens kodas 110607882.

Jei norite užsiregistruoti bandomajam važiavimui

Pildydami paraišką bandomajam važiavimui, privalote nurodyti teisingus Jūsų asmens duomenis: vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, telefono numerį.

Šiuos duomenis mes naudojame siekdami leisti Jums patogiai ir greitai užsiregistruoti bandomajam važiavimui, taip pat susisiekti su Jumis, jei, pavyzdžiui, negalime pasiūlyti Jums automobilio, kuriuo norite atlikti bandomąjį važiavimą, Jūsų pasirinktu metu ir galėtume pasiūlyti Jums kitą automobilį arba suderinti kitą važiavimo laiką. Įstatymuose tiesiogiai numatytais atvejais Jūsų duomenys taip pat gali būti perduoti kompetentingoms valdžios institucijoms.

Jūsų asmens duomenys nebus naudojami kitais tikslais, bei nebus perduodami tretiesiems asmenims, išskyrus atvejus, kai to imperatyviai reikalauja teisės aktai.

Registruojantis bandomajam važiavimui pateikti asmens duomenys yra saugomi dvidešimt keturis mėnesius. Šiam laikotarpiui pasibaigus, jie yra ištrinami.

Jei norite užsiregistruoti savo automobilį į servisą

Norėdami užregistruoti savo automobilį į servisą mūsų internetinėje svetainėje galite užpildyti registracijos į servisą paraišką. Paraiškoje būtina nurodyti teisingus Jūsų asmens duomenis: vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, telefono numerį.

Šiuos duomenis mes naudojame siekdami greitai ir patogiai užregistruoti Jūsų automobilį į servisą, bei, prireikus, susisiekti su Jumis.

Jūsų asmens duomenys nebus naudojami kitais tikslais, bei nebus perduodami tretiesiems asmenims, išskyrus atvejus, kai to imperatyviai reikalauja teisės aktai.

Asmens duomenys, pateikti registruojantis į servisą, yra saugomi 6 mėnesius ir šiam laikotarpiui pasibaigus, yra ištrinami.

Jei norite palikti užklausą

Norėdami palikti mums užklausą, galite mūsų internetinėje svetainėje užpildyti užklausos formą, nurodydami teisingus Jūsų asmens duomenis: vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, telefono numerį.

Šie Jūsų asmens duomenys yra naudojami siekiant tinkamai atsakyti į Jūsų užklausą, išspręsti klausimą, dėl kurio kreipiatės, arba suteikti reikalingą pagalbą, dėl kurios kreipiatės. Šie duomenys taip pat gali būti naudojami siekiant susisiekti su Jumis. , jei atsakymui į Jūsų užklausą pateikti mums prireiktų papildomų duomenų.

Jūsų asmens duomenys nebus naudojami kitais tikslais, bei nebus perduodami tretiesiems asmenims, išskyrus atvejus, kai to imperatyviai reikalauja teisės aktai.

Asmens duomenys, pateikti pildant užklausos formą, yra saugomi 6 mėnesius ir šiam laikotarpiui pasibaigus, yra ištrinami.

Jūsų teisės

Jūs turite teisę:

  • gauti informaciją apie tai, kas tvarko Jūsų asmens duomenis, kam jie yra perduodami, tikslus, kuriais Jūsų asmens duomenys yra tvarkomi, jų saugojimo terminą;
  • reikalauti ištaisyti neteisingus duomenis;
  • reikalauti, kad mes nutrauktume Jūsų asmens duomenų tvarkymą, išskyrus atvejus, kai toks duomenų tvarkymas yra privalomas pagal taikytinus įstatymus;
  • kreiptis į mus, jei manote, kad mes, tvarkydami Jūsų asmens duomenis, pažeidėme Jūsų teises, pateikiant prašymą ištaisyti tokį pažeidimą.

Siekdami įgyvendinti savo aukščiau paminėtas teises, galite kreiptis į mus pateikdami prašymą, bei asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą šiais kontaktais: J.Kubiliaus g 23, Vilnius arba info@lautra.lt. Mes įsipareigojame suteikti Jums informaciją per 30 kalendorinių dienų po prašymo gavimo dienos.

Jūs taip pat turite teisę kreiptis į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją ar kompetentingą Lietuvos teismą, jei manote, kad yra pažeistos Jūsų teisės.

Slapukai

Mūsų internetinėje svetainėje yra naudojami funkciniai slapukai. Funkcinių slapukų naudojimas yra būtinas svetainės veikimui.

Slapukų naudojimas yra būtinas tam, kad galėtumėte visa apimtimi naudotis mūsų svetaine. Jeigu Jūs nepageidaujate, kad slapukai būtų naudojami, Jūs galite ištrinti visus slapukus, kurie jau yra Jūsų kompiuteryje ir galite nustatyti daugumą naršyklių, kad slapukai nebūtų įdiegti. Tačiau tokiu atveju jums gali tekti rankiniu būdu nustatyti tam tikras funkcijas kiekvieną kartą, kai apsilankote svetainėje, be to, kai kurios paslaugos bei funkcijos svetainėje gali neveikti. Daugiau apie slapukų ištrynimą ir valdymą sužinosite apsilankę tinklapyje www.aboutcookies.org arba www.youronlinechoices.com/lt/.

Mes įgyvendiname atitinkamas technines ir organizacines priemones Jūsų duomenims apsaugoti nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo ar atsitiktinio praradimo, pakeitimo, neteisėto atskleidimo ar prieigos prie jų, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo.